O firmie PDF Drukuj Email

Firma ESEM powstała w odpowiedzi na specyficzne potrzeby polskich przedsiębiorców w obszarze usług internetowych. Jej zadaniem jest sprzedaż bardzo elastycznych produktów skierowanych zarówno do odbiorców indywidualnych, małych, jednoosobowych firm, jak i średnich przedsiębiorstw o złożonej strukturze organizacyjnej czy branżowej. Po sześciu latach aktywnej i analitycznej obserwacji polskiego Internetu, wiemy jakie cechy są potrzebne i pożądane przez użytkowników.

Strony internetowe, ich marketing, w tym pozycjonowanie. Podpis elektroniczny, bezpieczne archiwum elektroniczne to najważniejsze oferowane przez eSeM usługi. Jesteśmy w tym dobrzy.

W zakresie infrastruktury podpisu elektronicznego działamy na podstawie Umów Partnerskich z UNIZETO Technologies S.A. i Certpol, jako Punkt Potwierdzania Tożsamości, wykonując czynności w zakresie potwierdzania tożsamości Klientów oraz podpisywania, w imieniu i na rzecz UNIZETO Technologies S.A., umów, których przedmiotem jest świadczenie przez UNIZETO Technologies S.A. Usług Certyfikacyjnych.

W związku z powyższym prowadzimy sprzedaż zestawów do składania bezpiecznych, kwalifikowanych podpisów elektronicznych.


Naszym Klientom zapewniamy usługi na najwyższym poziomie oraz:

  • Przyjazną, wzbudzającą zaufanie i poczucie bezpieczeństwa obsługę;

  • Gwarancję przystosowania usługi jak i jej ceny do faktycznych potrzeb Klienta;

  • Gwarancję zamierzonej skuteczności na podstawie realnych potrzeb

  • oraz niezawodność techniczną i bezpieczeństwo danych.

Zespół ESEM stanowią dzisiaj dwie grupy profesjonalnych pracowników i wykonawców: młodych, dynamicznych inżynierów IT i grafików oraz grupy doświadczonych osób odpowiedzialnych za kontakt z Klientem.

Efekt: Zadowolenie z nowoczesnej, efektywnej i elastycznej usługi.

Pozdrawiamy obecnych i przyszłych Klientów.

 

 

© 2008 Podpis elektroniczny kwalifikowany
Wszelkie prawa zastrzeżone
Łódź, ul. Nastrojowa 12 lok. 23